Auto Freiberg www.freiberg.cz

Auto Freiberg

Radimova 39
169 00 Praha 6 - Břevnov


Hliníkové disky kol


Litá kola značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO, poskytují motoristům v České republice možnost individualizace designu jejich vozů již přes 10 let. Od roku 2011 můžete tyto renomované značky zakoupit i v našem servisnim středisku.

 

AEZ
  Prémiová značka AEZ uvádí každý rok na trh novinky, které ustavují nové trendy v designu litých kol. AEZ spolupracuje s předním evropským úpravcem Rinspeed a po konceptu eXasis a podvodním automobilu sQuba, vyvinul kolo již pro jeho třetí projekt s názvem iChange. Jak se již stalo tradicí i unikátní design kola pro Rinspeed iChange se dočkal své sériové varianty v podobě kola AEZ Airblade, na které se motoristé mohou těšit v roce 2010.

 

DOTZ

 Tuningová značka DOTZ se zaměřuje na vývoj originálních tuningových designů s možností co největší individualizaci kol, například v podobě barevných krytek a proužků. Pro rok 2010 si vedle nových designů přichystala ve spolupráci s firmou Foliatec nabídku speciálních grafických úprav kol pomocí celoplošných samolepek a fólií.

 

Litá kola značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO procházejí náročnými zkouškami kvality, které zaručují bezpečnost jejich používání.V samotném vývoji se v první fázi využívá počítačového modelování. Testuje se enormní zatížení paprsků, které běžně v praxi nemůže nastat a identifikují se oblasti kola s největším zatížením. Ve 3D modelu je poté upraven design kola za účelem odstranění nejvíce namáhaných oblastí.

Výsledkem této optimalizace je odstranění všech kritických oblastí kola. Před svým uvedením do prodeje jsou všechna kola značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO zkoušena a certifikována zkušebním ústavem TÜV.

 

náhled hliníkových kol

 


Navigace

Kde nás najdete

Auto FREIBERG spol. s r.o.

Radimova 39
169 00 Praha 6 - Břevnov

 

vedeno u MS v Praze, oddíl C, vložka 13805
IČ: 45791406, DIČ: CZ45791406

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Mapa

Telefonní čísla

Pracovní doba

  

Mimo pracovní dobu:

Renault Assistance:
tel. č.: 800 272 272


V případě havárie nás kontaktujte na:

tel. č.: 606 763 080GEOMETRIE

Kontrola geometrie na nové laserové 3D diagnostice za zaváděcí ceny

300,- Kč

  včetně 21% DPH

 

Správným seřízením geometrie zabráníte poškození (jednostrannému opotřebení) pneumatik.

... více informací


 *** AKCE ***

Výměna oleje za skvělé ceny!

 

 

více informací